Skip links

Pazarlama

Yurt İçi

POLIFISH, üretilen ürünlerin nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen her aşamada gösterdiği titizlik ve sorumluluğun bilinci ile, satış ve pazarlama ağını, aynı sorumluluk ile hareket eden seçkin firmalar ile kurmuştur. Bu şekilde İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine ürünlerimizin satışını gerçekleştirmektedir.

POLIFISH ayrıca, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan Oteller, Hastaneler, Yemek Fabrikalarıvb. kuruluşlara çeşitli balıkları tedarik etmektedir.

Yurt Dışı

Özellikle Karadeniz balığının lezzetini, dünya ülkelerinde ön plana çıkarabilmek ve tercih edilir ürün haline getirebilmek amacı ile yürütmüş olduğumuz çalışmalar neticesinde Avrupa Birliğin’de başta Almanya olmak üzere, Hollanda, Fransa, Belçika, İtalya Avrupa Birliği dışında USA, Ingiltere, Japonya, Endonezya, Gürcistan ve Vietnam’a ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir.

POLIFISH, sürekli gelişim, insana yatırım, kaliteli ve güvenilir üretim prensipleri sayesinde kısa sürede aranan marka olmayı kendisine hedef belirlemiştir.