Anasayfa Hakkımızda Ürünler Üretim Pazarlama Basın & Medya İletişim



Pazarlama

YURT İÇİ

POLIFISH, üretilen ürünlerin nihai tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen her aşamada gösterdiği titizlik ve sorumluluğun bilinci ile, satış ve pazarlama ağını, aynı sorumluluk ile hareket eden seçkin firmalar ile kurmuştur. Bu şekilde İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen illerinde bulunan toptancıları aracılığı ile ürünlerin satışını gerçekleş-tirmektedir.

POLIFISH ayrıca, Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan Oteller, Hastaneler, Yemek Fabrikaları vb. kuruluşlara çeşitli balıkları tedarik etmektedir.

YURT DIŞI

Özellikle Karadeniz balığının lezzetini, dünya ülkelerinde ön plana çıkarabilmek ve tercih edilir ürün haline getirebilmek amacı ile yürütmüş olduğumuz çalışmalar neticesinde başta Almanya olmak üzere, Hollanda, Fransa ve Belçika'daki dağıtıcı firmalar aracılığı ile ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir.

2010 yılında ihracat pazarı araştırmaları devam etmekte ve kısa süre içerisinde başta Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere Rusya ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapılması planlanmaktadır.

POLIFISH, sürekli gelişim, insana yatırım, kaliteli ve güvenilir üretim prensipleri sayesinde kısa sürede aranan marka olmayı kendisine hedef belirlemiştir.