Anasayfa Hakkımızda Ürünler Üretim Pazarlama Basın & Medya İletişimNeden Polifish

Neden Polifish
Bir ürünün, markanın tercih edilmesinde, müşteri satın alma analiz süreci çok büyük önem arz etmektedir. Bu süreç içerisinde müşteri, bu markayı veya ürünü tercih ederken, kendine göre önem sırası ile birtakım parametreleri sorgular. İşte bu parametreleri başarı ile tamamlayan firmalar, pazarda rekabet avantajı sağlamaktadır. Bu bakımdan POLIFISH, müşterilerin tercih ettiği marka olmasını aşağıdaki nedenlere bağlamaktadır.

• Çünkü POLIFISH, balığın en tazesini, en kalitelisini ve en doğalını, en iyi fiyata elde edebilecek organizasyon yapısına sahip bir işletmedir.

• Çünkü POLIFISH, tesislerine gelen ürünü müşterisine sevk etmeden önce bünyesinde kurmuş olduğu laboratuarlarında otokontrol amacı ile örnekleme metodu ile analiz ederek sevk eder.

• Çünkü POLIFISH, balık işlemenin ne kadar hassasiyet gerektirdiği bilinci ile, hijyen konusuna azami önem göstermekte, personelini bu konuda sürekli eğitmekte, tesis içerisine girişlerde hijyen bariyerleri, işleme alanlarında otomatik el yıkama üniteleri, sürekli personel temizliği kontrolleri ile de bu hassasiyetini göstermektedir.

• Çünkü POLIFISH, elde ettiği ürünü Avrupa standartlarına sahip işletmesinde, yetişmiş insan gücü ile en iyi kalitede işleyerek ve paketleyerek, pazarda tercih edilen marka olma hedefinde emin adımlar ile ilerlemektedir.

• Çünkü POLIFISH, yüksek işleme ve muhafaza kapasitesi ile ürünü en uygun fiyatında alıp, işleyip donmuş muhafazasında bekletip, ürünün fiyatı yükseldiğinde müşterisine rekabet avantajı sağlatarak pazarda tartışmasız üstünlüğünü ortaya koymaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

• Çünkü POLIFISH, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek işleme ve paketleme kalitesini sürekli geliştirmekte, balığı en iyi hijyen koşullarında işleyebilmek amacı ile sürekli makine ve ekipman yatırımı yapmaktadır. Bu sayede POLIFISH, 2010 yılında, işletmesine gelen balığı el değmeden işleyebilecek teknolojik altyapıya sahip olacaktır.

Çünkü POLIFISH hedef belirlediği; en kaliteliyi, en hijyenik koşullarda işleyen ve bu ürünü en iyi şartlar ile pazara sunan "KARADENİZ'İN BALIK UZMANI"dır.