Anasayfa Hakkımızda Ürünler Üretim Pazarlama Basın & Medya İletişim


Hakkımızda

 Polifish Hakkında
 Grup Şirketleri
 Hedeflerimiz
 İlkelerimiz
 Kalite Politikamız

Polifish Hakkında

POLİTEK A.Ş. 2005 yılında genişleyebilen polistren ile balık kasaları ve yalıtım levhaları üretmek amacı ile Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş olup, bu konuda bölgedeki ilk ve tek üreticidir. Balıkçılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, 2007 yılında yine Arsin Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 20.000 m² alan üzerine kurulu 4.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren bölgenin ilk ve en büyük soğuk hava deposunu satın alıp modernize ederek balıkçılık alanındaki faaliyetlerini artırmıştır.

Günlük 30 ton şoklama ve 2.000 ton muhafaza kapasitesi ile hizmet veren kuruluşumuz, bölgede avlanan ve yetiştirilen balıkların (Hamsi, İstavrit, Palamut, Mezgit, Barbun, Levrek, Alabalık vb...) işlenmesi ve paketlenmesi konusunda yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Avrupa Birliği'nin yüksek hijyen standartlarına sahip olan işletmelere verdiği ihracat onay numarasına sahip olan firmamız Avrupa'nın çeşitli ülkelerine balık ihracatı gerçekleştirmektedir.

Daima kaliteli üretim prensibi ile hareket eden firmamız, bu hedef doğrultusunda sektördeki gelişmeleri takip ederek yeni teknoloji yatırımları ile gücüne güç katmaya devam ediyor.