Anasayfa Hakkımızda Ürünler Üretim Pazarlama Basın & Medya İletişim


Hakkımızda

 Polifish Hakkında
 Grup Şirketleri
 Hedeflerimiz
 İlkelerimiz
 Kalite Politikamız

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz
POLIFISH olarak, ürünün en taze şekilde son kullanıcıya ulaşmasını hedefleyen, kaliteli üretim anlayışı ile sağlıklı üretim anlayışını birbirinden ayırt etmeyen, katma değeri olan ürün üretebilme prensibini benimsemekteyiz. Bu doğrultuda yapılmış olan yatırım planı çerçevesinde POLIFISH, Karadeniz balığını avlandıktan hemen sonra işleme alıp, kalibre edilmesinden şoklanmasına, temizlenmesinden paketlemesine kadar geçen her aşamada el değmeden üretim yapabilecek teknolojik altyapıya sahip olmayı amaçlamaktadır.

Önümüzdeki yıllarda bölgede kurulması planlanan alabalık ve levrek üretim çiftlikleri ile pazardaki rekabetçi konumunu güçlendirip, üretimde entegrasyonun sağlanması hedeflenmektedir. Konu ile ilgili fizibilite çalışmalarında yakın zamanda başlanacaktır.

Firmamız bütün balıkların yurt içi pazarda satışı konusunda süregelen faaliyetlerine, işlenmiş ürünlerin yurt dışı pazara satışı konusunda hedef belirlemiştir. Ürün portföyünün genişlemesi ile birlikte iki yıl içinde içerisinde de ileri işlem ürünleri (pişmiş, yemeğe hazır, kaplanmış) ihraç etmeyi hedeflemektedir.

Ürün portföyünün genişlemesi ile birlikte 2010 yılında Avrupa'da satış ve pazarlama konularında faaliyet göstermek üzere ofis açmayı planlamaktadır.